آموزش بافت مو به همراه چند مدل بافت و شینیون کودک

image description

آموزش بافت مو به همراه چند مدل بافت و شینیون کودک

بهار نزدیک است و زمان ایده‌آلی برای بافتن موهای زیبایتان با روبان خواهد بود. سه رشته معمولی بافت موی خود را با اضافه کردن یک روبان با رنگ روشن تغییر دهید. ایجاد بافت مو با روبان می‌تواند چالش برانگیز باشد، اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، به شما اطمینان می‌دهیم بافت با روبان شما در معرض دید قرار می‌گیرد، در دوره‌های آموزش بافت مو می‌توانید انواع بافت‌ها را یادبگیرید، در این مقاله ما راه آسانی را برای بافت با روبان آموزش خواهیم داد.

گام اول: موهای خود را آماده کنید

با شستن موها با شامپو و نرم کننده شروع کنید سپس موهای خود را به آرامی با شانه دندانه درشت شانه و خشک کنید.

گام دوم: موهای خود را ببندید

موهای خود را به سمتی که دوست دارید آن را بافت بزنید محکم ببندید

گام سوم: روبان را دور پایه موها ببندید

برای شروع بافته‌های خود با روبان، روبان را در اطراف پایه موهای خود محکم کنید و آن را به صورت یک گره کوچک به دور کش مو حلقه کنید.

گام چهارم: بافتن را شروع کنید

بافت سه رشته‌ای خود را شروع کنید و روبان را در یکی از سه رشته قرار دهید. حتماً روبان را در جلوی بافت نگه دارید تا مطمئن شوید که قابل مشاهده است.

گام پنجم: بافت را ادامه دهید

بافتن را ادامه دهید تا به انتهای موهایتان برسید و انتهای آن را محکم کنید. یک کش موی شفاف بگیرید و انتهای بافته را با چند بار پیچاندن کش مو به دور دم محکم کنید. روبان را دور کش موی شفاف گره بزنید تا روکش صافی برای استایل ایجاد کنید. بافته‌های شما با روبان تقریباً کامل شده است!

برای تثبیت استایل، این ظاهر را با یک اسپری تثبیت کننده، موهای بافته شده خود را محکم کنید

آیا برای این سبک باید از روبان خاصی استفاده کنم؟

نکته مهم در مورد این سبک ساده این است که شما نیازی به داشتن لوازم خاص و روبان خاصی ندارید. هر طولی از روبان، تور یا نوار پارچه‌ای نازک برای اضافه شدن به این بافت کارایی دارد. می‌توانید رنگ‌ها را متناسب با کمد لباستان تغییر دهید.

8 مدل موی بافت و شینیونی برای دختران کوچک

بافته‌های روبانی یک مدل موی زیبا، پرهیجان و راحت است که اخیرا مورد توجه قرار گرفته است. همانطور که گفتیم این بافت‌ها با کمک نوارهای رنگارنگ که به روش‌های استراتژیک قرار گرفته‌اند ایجاد می‌شوند.

اکثر کودکان با دیدن این ظاهرها بلافاصله جذب آن می‌شوند، مدل موی بافته شده روبانی را می‌توانید با یک شینیون ساده ترکیب کنید و مدل‌های جذابی را برای خود یا فرزندتان در نظر بگیرید، در ادامه 8 مدل موی بافت را برای ظاهر جدید را آورده‌ایم.

1. بافت کلاسیک

گاهی اوقات یک بافت کلاسیک اولین انتخابی است که قبل از انجام هر گونه تغییر دیگری امتحان می‌کنید. روبان رنگی ساده در میان بافت کلاسیک ساده‌ترین سبکی است که برای همه به خصوص دختر بچه‌ها زیبا به نظر می‌رسد.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: تنها کاری که باید انجام دهید این است که موها را بین دو رنگ روبان قرار دهید. آن را به سه رشته تقسیم کنید. دو روبان مختلف روی بافت به صورت پاپیونی ببندید. پس از اتمام بافتن، می‌توانید روبان را بین بافت اضافه کنید و پایین آن را با یک پاپیون نیز به پایان برسانید.

2. بافته‌های روبانی را از بین موها بکشید

ظاهری بسیار شیک و پر جنب و جوش است که کاملاً متفاوت از هر چیزی است که قبلاً امتحان کرده‌اید.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: به سراغ دو بافت بروید که موها از وسط باز شده است. وقتی بافتن را تمام کردید، می‌توانید روبانی را که انتخاب کرده‌اید روی هر بافته اضافه کنید.

3. بافت شینیونی

هیچ چیز به اندازه یک ظاهر زیبا برای دختران کوچک که موهایشان با لوازم جانبی مناسب تزئین شده‌اند، جذاب نیست.

ایده آل برای: این یک مدل خرگوشی است که در صورت استفاده از روبان مشکی نیز می‌تواند ظریف باشد. به عبارت دیگر برای انواع رویدادها، از جمله بیرون رفتن، عروسی، مهمانی و موارد دیگر ایده آل است.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: بهتر است بافتن را شروع کنید، این شینیون خیلی زیباست که باید آن را امتحان کنید. بافت‌های هلندی دوتایی را در قسمت بالایی انجام دهید و با یک گوجه موی به پایان برسانید. دو بافته را با یک روبان به هم وصل کنید. این به شما بستگی دارد که کدام رنگ را انتخاب کنید. مطمئن شوید که رنگی است که در بین موها برجسته شود.

4. بافت تاج با روبان

ایده آل برای: این مدل مو برای تمام اندازه‌های مو مناسب است.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: فرقی نمی‌کند فرانسوی، هلندی یا توری باشد، تاج بافت شما شایسته زیباتر بودن است. حتما روی آن را با روبان تزئین کنید و روی شینیون گوجه‌ای انتهایی را پاپیون ببندید.

5. بافت‌های چهارتایی

چهار بافت بزنید تا بتوانید با یک روبان رنگارنگ آن‌ها را دو به دو به هم وصل کنید. این مدل بافت، ایده آل برای تمام سنین، مجاز است تا بافت‌ها را به رخ بکشد.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: با تقسیم کردن موها به دو نیمه با قسمت میانی شروع کنید. ابتدا روی یک نیمه کار کنید، جایی که بافته های فرانسوی دوتایی را انجام می دهید. همین کار را روی نیمه دیگر هم انجام دهید. هر طرف را با یک روبان دلخواه تزئین کنید و پایین آن را با پاپیون‌های زیبا تمام کنید.

6. جالب‌ترین بافت‌های فرانسوی

اینها احتمالاً زیباترین بافت‌های فرانسوی با روبان هستند که تا به حال دیده‌اید. خبر خوب این است که شما و دخترتان می‌توانید با به رخ کشیدن یک مدل مو با هم هماهنگ شوید. آنقدر زیباست که خانم‌ها در هر سنی می‌توانند آن را امتحان کنند.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: با تقسیم کردن موها به نصف با قسمت وسطی که تا گردن تا پایین می رود، شروع کنید. هر نیمه را با بافت فرانسوی ببافید. قبل از شروع بافتن، می توانید سه نوار مختلف به هر رشته اضافه کنید. اینطوری به این ظاهر رنگارنگ می‌رسید.

7. بافت هلندی با روبان

ایده آل برای: این مدل مو برای موهای بلند عالی است. بافت آن آسان است و برای مهمانی و دورهمی‌ها عالی است. اگر دختر شما آن را خیلی دوست دارد، اما موهای کوتاهی دارد، باز هم زیبا و فوق العاده زیبا به نظر می‌رسد.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: موها را از وسط به دو نیمه مساوی تقسیم کنید. آن‌ها را با بافت هلندی ببافید. پس از اتمام کار، این دو را با یک روبان قرمز وصل کنید. اگر قرمز با لباس شما همخوانی ندارد، به سادگی رنگ دیگری را انتخاب کنید.

8. بافت تیغ ماهی با روبان

ایده آل برای دختران و زنان در تمام سنین و روی موهای بلند جذاب‌تر به نظر می‌رسد.

آموزش بافت

نحوه مدل دادن: بافت این مدل بسیار ساده‌تر از چیزی است که فکر می‌کنید اما به زمان بیشتری نیاز خواهید داشت، اما این روند بسیار آسان است. ابتدا باید موها را به صورت بافت تیغ ماهی ببافید. همانطور که در تصویر نشان داده شده است، آن را با روبان تزئین کنید. کار بسیار ظریفی است اما ارزشش را خواهد داشت.

0 نظر

نظر شما

نظر شما با موفقیت ثبت شد و پس از تایید مدیر سایت نمایش داده خواهد شد.