آموزش اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه

اکستنشن مژه یکی از خدماتی است که جزابیت صورت را چند برابر می کند و از این رو بین خانم ها بسیار متداول می باشد. شما با فراگیری این هنر علاوه بر ارائه خدمات اکستنشن مژه و بعد از مدتی کسب تجربه می توانید از حوزه آموزش این خدمت نیز کسب درآمد کنید.

در اکستنشن مژه از تارهای مصنوعی مو استفاده شده و با استفاده از چسب و مواد طبیعی طول مژه افزایش می یابد. تار مصنوعی از جنس ابریشم و یا موی انسان ساخته شده و طول آن به دو سانتی متر نیز می رسد. در اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی تک تک به مژه افراد چسبانده می شود.

برای طبیعی جلوه دادن چشم بهتر است تعداد و حجم مژه ها در گوشه خارجی چشم بیشتر باشد. یکی از تکنیک هایی که در این دوره خواهید آموخت، آموزش ماندگاری بالا و ظاهر طبیعی آن است که دیگران به سادگی قادر به تشخیص اکستنشن مژه نباشند.

سوالات متداول آموزش اکستنشن مژه

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه آموزش اکستنشن مژه

شهریه کلاس گروهی:

900,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

1,600,000 تومان

سرفصل های آموزش اکستنشن مژه

  • آشنایی با مواد و ابزار اکستنشن مژه
  • آموزش اکستنشن مژه تار به تار و کلاسیک
  • آموزش اکستنشن مژه والیوم
  • آموزش اکستنشن مژه مخملی و عروسکی
  • آموزش اکستنشن مژه مخملی و عروسکی
  • آموزش اکستنشن مژه بالیاژ و آمبره
  • آموزش ترمیم اکستنشن مژه
  • آموزش ریموو اکستنشن مژه

بازار کار دوره اکستنشن مژه

اگر شما در حال آموزش اکستنشن مژه هستید و به این فکر می کنید که باید کار خود را گسترش دهید، ممکن است این حدس و گمان را داشته باشید که آیا صنعت اکستنشن مژه به رشد خود ادامه خواهد داد یا اینکه این روند ضعیف شده و در نهایت فکر کنید سرمایه گزاری بدی است اما باید بگوییم طبق گزارش اخیر، برای متخصصان مژه و صاحبان سالن‌ها، انتظار می‌رود صنعت اکستنشن مژه در پنج سال آینده به 1.5 میلیارد دلار برسد.

فرهنگ اکستنشن مژه به قدری رایج شده است که بسیاری از زنان احساس می‌کنند که این همان کاری است که باید انجام دهند تا نیازی به استفاده از لوازم آرایشی نداشته باشند و زیباتر از همیشه به نظر برسند.. این پذیرش آرایش چشم توسط مشتریان، فرصت‌های جدید و هیجان انگیزی را برای سالن ها ایجاد می‌کند. اکستنشن مژه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک نیاز برای مشتریانی است که به دنبال آرایش چشم هستند.

لوازم و تجهیزات رنگ مو

موچین این ابزار کوچک مهمترین ابزار کار شماست و به شما کمک می‌کند تا اکستنشن مژه را دقیقاً در جای درست قرار دهید. مجموعه‌ای از موچین‌ها را در دسترس داشته باشید که به شما امکان می دهد با دقت در نواحی حساس مانور دهید.

چسب مژه چسب مژه‌ای که استفاده می‌کنید اهمیت دارد. چسبی که در نزدیکی چشم استفاده می‌شود می‌تواند باعث ایجاد انبوهی از مشکلات قابل پیشگیری مانند قرمزی چشم و واکنش‌های آلرژیک شود..

پد ژل مژه پدهای ژل مژه، مژه‌های پایینی را در جای خود محکم می‌کند تا امکان استفاده کارآمد و تمیز را فراهم کند.

نوار مژه اگر پدهای ژلی برای شما مهم نیست، چند تکه نوار چسب پزشکی را امتحان کنید تا مژه‌های پایینی را از روی سرتان محکم کنید.

مژه پاک کن به نظر می رسد که پاک کننده مژه ضروری نباشد. با این حال، نگه داشتن آن در کیت اکستنشن مژه حرفه ای خود مفید است .

برس مژه با برس مژه ها را جدا کنید.

تصاویر مشتریان

دوره آموزش اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه

آموزش اکستنشن مژه

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در آموزش اکستنشن مژه با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887