دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه

دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه

دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه

لیفت و لمینت مژه باعث فر شدن و ضخیم شدن ، بلند شدن و کشیده شدن تارهای مژه ها به سمت بالا می شود و بسیار طبیعی و غیر قابل تشخیص است.

در دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه هنرجو می آموزد که انحنا و ضخامت مژه، یکی از المان های مهم در زیبایی چهره افراد بوده که با انجام لیفت و لمینت مژه انجام می شود. مژه ها طول و انحناهای متفاوتی دارند. بصورت کلی هر چقدر طول مژه بلندتر بوده و به سمت بالا انحنا داشته باشد، جذابیت چهره بیشتر می شود.

لیفت کردن مژه، یکی از خدمات رایجی است که آرایشگاه ها و سالن های زیبایی به مشتریان خود ارائه می کنند و بنابراین هنرجویان زیادی برای یادگرفتن مهارت لیفت و لمینت مژه، در دوره های آموزش لیفت و لمینت مژه شرکت می کنند. لیفت کردن مژه با استفاده از مواد شیمیایی انجام شده و تا چندین هفته ماندگار است. لمینت مژه با استفاده از ماده کراتین انجام شده که علاوه بر تقویت مژه، باعث پرپشتی و فردار شدن آن می شود.

سوالات متداول دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه

شهریه کلاس گروهی:

700,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

1,500,000 تومان

سرفصل های دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه

 • شناخت لوازم و ابزار
 • شناخت مواد مورد استفاده
 • انواع روش در لیفت مژه
 • انواع روش در لمینت مژه
 • نحوه صحیح مواد گذاری روی مژه
 • نحوه صحیح حالت دادن به مژه
 • نحوه صحیح شستشوی مژه
 • انواع روش های لیفت و لمینت ابرو
 • نحوه پر پشت کردن ابرو
 • نحوه صحیح مواد گذاری روی ابرو
 • روش صحیح حالت دادن به ابرو
 • آموزش انواع روش بوتاکس مژه و ابرو

بازارکار دوره لیفت و لمینت مژه

لیفت مژه باعث می‌شود مژه‌ها تیره‌تر، ضخیم‌تر و طولانی‌تر به نظر برسند و برای هفته‌ها ماندگاری دارند، امروزه بیشتر از هر زمان دیگری خانم‌ها به زیبایی چشم‌ها بدون استفاده از لوازم آرایش فکر می‌کنند و همینطور خواستار سبک بودن چشم‌ها هستند و به همین دلیل لیفت مژه را انتخاب می‌کنند.

هر فردی که آموزش لیفت مژه را انجام می دهد مسئول بررسی و درک الزامات خاص خود در رابطه با تمرین مژه یا تکنسین است. همچنین اگر مایل به دریافت گواهی اکستنشن مژه هستید، ما گواهی معتبر ارائه خواهیم داد.

تجهیزات و لوازم لیفت مژه

مواد لیفت، بیگودی مدل C.U.L، فرچه و میکروبراش، کراتین و تقویتی مژه، چسب لیفت مژه از تجهیزات و لوازمی است که برای انجام لیفت مژه مورد نیاز شما خواهد بود.

اطلاعاتی در مورد محصولات لیفت مژه

آموزش خوب لیفت مژه نه تنها به شما نشان می‌دهد که چگونه مژه ها را به طور موثر بلند کنید، بلکه در مورد تمام محصولاتی که استفاده می‌کنید صحبت می‌کند . پس از همه، شما باید بدانید که محصولات لیفت مژه شما به طور کامل چه کاری انجام می‌دهند. ضروری است که بتوانید در صورت درخواست مشتری، کل فرآیند و در مورد هر محصولی را برای آن‌ها توضیح دهید. دانش قدرت است. هرچه دانش خود را در مورد فرآیند لیفت مژه بیشتر نشان دهید، مشتریان بیشتری اعتماد خواهند کرد.

نمونه های لیفت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

آموزش لیفت و لمینت مژه

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در دوره آموزشی لیفت و لمینت مژه با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887