آموزش احیا و مراقبت از مو

آموزش احیا و مراقبت از مو

آموزش احیا و مراقبت از مو

سلامت موها یکی از مواردی است که برای بانوان بسیار مهم می باشد. از آنجایی که دکلره و رنگ کردن مداوم موها ممکن است به بافت مو آسیب برساند، با گذرندان این دوره و متخصص شدن در این حوزه، می توانید بازار خوبی برای خود ایجاد کنید.

زیبایی و آراستگی موها یکی از مهم ترین نکات برای افرادی است که به ظاهری مرتب و آراسته اهمیت می دهند. برای داشتن موهای سالم و بدون آسیب دیدگی باید به مراقبت از موها توجه کرد. رشته احیا و مراقبت از مو یکی از پر طرفدار ترین رشته های زیبایی به خصوص در زمینه کار با مواد هست.

در رشته احیا و مراقبت از مو، هنرجو با تمامی آسیب های مربوط به رنگ و دکلره آشنا می شود و در صورت نیاز با روش های اصولی موها را احیا می کند. در رشته آموزشی احیا و مراقبت از مو، علاوه بر شناخت صحیح انواع مو به مباحث آسیب شناسی مو پرداخته می شود.

سوالات متداول آموزش احیا و مراقبت از مو

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه آموزش احیا و مراقبت از مو

شهریه کلاس گروهی:

1,000,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

1,800,000 تومان

سرفصل های آموزش احیا و مراقبت از مو

  • آموزش مشتری مداری و مشاوره صحیح
  • شناخت انواع مو
  • آسیب های مو بعد از رنگ و دکلره
  • آسیب های فیزیکی مو
  • شناخت انواع شامپو و ماسک ها و محصولات مراقبت خانگی
  • آموزش کامل مراقبت های خانگی
  • نحوه کار کردن با سشوار
  • نحوه کار کردن با اتو و اتو کشی صحیح

بازار کار احیا و مراقبت از مو

احیا و مراقبت از مو یکی از خدمات رایج سالن های زیبایی می باشد. از آنجایی که این رشته فقط مختص افرادی نیست که موهای آسیب دیده دارند و افرادی که موهای سالم هم دارند برای مراقبت از موهای خود به سالن های زیبایی مراجعه می کنند و در این رشته آموزشی تمام مراقبت های مربوط به موهای آسیب دیده و سالم آموزش داده می شود. رشته احیا و مراقبت از مو به دلیل جدید و پر کاربرد بودن، همیشه مشتریان زیادی دارد و جزو رشته های پر درآمد محصوب می شود.

نحوه آموزش دوره احیا و مراقبت از مو چگونه است؟

این دوره بر روی مدل واقعی آموزش داده خواهد شد و کلیه تکنیک های ترمیم و بازسازی موهای آسیب دیده را از نزدیک خواهید آموخت.

تصاویر هنرجویان گذشته

 

 

 

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در آموزش احیا و مراقبت از مو با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887