آموزش آرایش و گریم کودک

آموزش آرایش و گریم کودک

آموزش آرایش و گریم کودک

با بالا گرفتن تب و تاب آرایش در خانواده ها، کودکان نیز مایل هستند تا از لوازم آرایشی استفاده کنند. با توجه به شرایط کودکان، نمی توان با آن ها مخالفت کرده و یا از مضرات آرایش کردن برای کودکان صحبت کرد. بنابراین باید راهی وجود داشته باشد تا علاوه بر راضی نگهداشتن کودکان، از عوارض و مضرات استفاده از وسایل آرایشی جلوگیری کرد.

پوست کودکان بسیار حساس بوده و استفاده از وسایل آرایش ممکن است باعث ایجاد حساسیت و سایر بیماری های پوستی در کودکان شود. برای رسیدن به یک نقطه مشترک بین خواسته های کودک و جلوگیری از بیماری های پوستی، از گریم کودک استفاده می شود. در این روش، از رنگ های مخصوصی استفاده می شود که نه تنها باعث بیماری نشده بلکه با آب و صابون به راحتی پاک می شوند. در حال حاضر گریم کودک در بسیاری از شهر بازی ها و مراسم ها رایج بوده و علاوه بر آن، در بعضی از سالن ها نیز این خدمت ارائه می شود.

هنرجویانی که علاقه ی زیادی به کودکان داشته و روحیه ی مناسبی برای گریم کودک داشته باشند، می توانند در بازار کار این رشته فعالیت کرده و کسب و کار خوبی را راه اندازی کنند. برای ایجاد کسب و کار مناسب، هنرجو باید ابتدا نکات مهم انجام گریم کودک را یاد گرفته و سپس مدرک معتبر فنی حرفه ای را بگیرد. دوره ی آموزش آرایش و گریم کودک در آکادمی مرجان کریمی، تحت نظر اساتید مجرب برگزار شده و تمامی اصول و نکات مهم جهت گرفتن مدرک سازمان فنی حرفه ای آموزش داده می شود.

سوالات متداول آموزش آرایش و گریم کودک

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه آموزش آرایش و گریم کودک

شهریه کلاس گروهی:

600,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

1,000,000 تومان

سرفصل های آموزش آرایش و گریم کودک

  • آشنایی با ابزار گریم
  • آموزش اصول پایه ای گریم
  • آموزش گریم خشک، گریم چرب
  • آموزش گریم های دخترانه
  • استفاده از اکلیل
  • آموزش کشیدن طرح های مختلف بر روی پوست کودک

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در آموزش آرایش و گریم کودک با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887