آموزش آرایش و مکاپ

آموزش آرایش و مکاپ

آموزش آرایش و مکاپ

امروزه با توجه به گسترش فضای مجازی و دسترسی اکثر بانوان به آموزش های آرایش، کار سالن های زیبایی بسیار مشکل می باشد زیرا توقع اکثر مشتریان از نوع و کیفیت آرایش بالا رفته است.

دنیای آرایش و میکاپ دنیای وسیعی از ترفندها می باشد که با استفاده از آن ها می توانید نواقص چهره را بپوشانید و بر زیبایی چهره بیفزایید. هنگام آرایش باید به فرم صورت و نوع چهره مشتری بسیار دقت کنید تا متوجه شوید چه آرایشی برای هر شخصی متناسب می باشد.

در دوره آرایش صورت (میکاپ) نحوه استفاده درست از محصولات آرایشی پوست را می آموزید. متد های متنوع متعادل سازی چهره مثل سبک های کلاسیک، خلیجی، هالییوودی، مصری و غیره را در این دوره خواهید آموخت.

سوالات متداول آموزش آرایش و مکاپ

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه آموزش آرایش و مکاپ

شهریه کلاس گروهی:

1,700,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

2,600,000 تومان

سرفصل های آموزش آرایش و مکاپ

  • اصول آرایش و پیرایش
  • آشنایی با انواع برس های آرایشی و کاربرد آنها
  • آموزش پاکسازی پوست
  • آموزش زیرسازی و کاتورینگ و انواع فون
  • آموزش انواع سایه چشم
  • آموزش آرایش بینی و چانه
  • آموزش گریم ابرو
  • آموزش انواع خط چشم
  • آموزش گریم لب متناسب با نوع چهره
  • آموزش فیکس کردن آرایش

بازارکار دوره میکاپ

یکی از شلوغ ترین لاین های سالن های زیبایی، مربوط به میکاپ می باشد. از آنجایی که میکاپ و گریم صورت کار زمان بری می باشد، خانم ها ترجیح می دهند تا برای این کار نزد آرتیست بروند. هنرجویان آکادمی مرجان کریمی با گذرندان دوره های تخصصی میکاپ و دریافت مدرک معتبر فنی و حرفه ای می توانند وارد این بازار کار شوند و منبع درآمد خوبی برای خود ایجاد کنند.

آموزش میکاپ ساده

امروزه میکاپ های تند و غلیظ جای خود را به میکاپ ها ساده داده اند و هدف از میکاپ برطرف کردن ایرادات می باشد تا اینکه قصد ایجاد یک چهره پر از آرایش مصنوعی داشته باشیم. در میکاپ های ساده ترکیب کردن رنگ کرم پورد ها با کانسیلر و کانتور بسیار اهمیت دارد تا چهره فرد طبیعی به نظر آید. در این نوع میکاپ سایه چشم باید کم رنگ و ملیح باشد از سایه هایی با رنگ های تند خبری نیست و با زدن ریمل و خط چشم ساده میکاپ را تمام می کنند.

 

دوره آموزش رنگ و مش

آموزش رنگ و مش

آموزش رنگ و مش مو

چگونه در آرایش و مکاپ تجربه کسب کنیم؟

گذراندن دوره‌های تخصصی آرایش و مکاپ (یا تبدیل شدن به یک متخصص زیبایی ) به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و دانش‌هایی را که برای تبدیل شدن به یک آرایشگر نیاز دارید، بیاموزید. با این حال، شما همچنان نیاز به کسب تجربه حرفه‌ای خواهید داشت. اگر می‌خواهید در زمینه هنر آرایش به رسمیت برسید، باید در جستجوی فرصت‌های یادگیری فعال باشید. فرصت‌های یادگیری شامل گذراندن دوره‌های آموزش آرایش و مکاپ برای تبدیل شدن به یک هنرمند آرایشگر یا ثبت نام در دوره‌های آموزشی گریم با تمرکز بر تکنیک‌های جدید کاربرد آرایش است. این فرصت‌های یادگیری با ارزش هستند زیرا با گواهینامه ای همراه هستند که نشان می‌دهد دوره را به پایان رسانده‌اید. با این حال، تمرین کنید تا زمانی که احساس کنید بر آن مسلط شده‌اید.

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در آموزش آرایش و مکاپ با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887