آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

 

یکی از تخصصی ترین دوره های آکادمی مرجان کریمی در حوزه خدمات مو، آموزش کاتالوگ خوانی می باشد. یکی از مشکلات رایجی که در بین آرایشگران و حتی افرادی که در خانه اقدام به رنگ کردن مو می کنند این است که موهایتان پس از رنگ کردن، به رنگ دلخواه در نیامده و به نظر اندکی سبز، قرمز و نارنجی و ... می رسد.

این دوره‌ی آموزشی نه تنها مناسب هنرجویانی است که به دنبال کار در سالن‌های زیبایی هستند، بلکه مناسب بانوانی است که موهای خود را به شکل مستمر رنگ کرده و می‌خواهند خودشان رنگ‌های مناسب را انتخاب کنند.

اگرچه این دوره به تنهایی کاربرد خاصی ندارد اما اگر قصد دارید دوره های دیگری مثل آموزش رنگ و مش را بگذرانید بهتر است که قبل از آن دوره حتما آموزش کاتالوگ خوانی را بگذرانید. هنرجویانی که در این دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو شرکت می‌کنند، به صورت عملی و تئوری دانش خود را از انواع رنگ، تونالیته رنگ‌ها، دایره‌ی رنگ، خواندن کدها و اعداد رنگ (ترکیبات و نمره‌ی هر رنگ) ارتقا داده.

سوالات متداول آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

شهریه کلاس گروهی:

900,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

1,700,000 تومان

سرفصل های آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

  • شناخت کلی انواع رنگ ها
  • آشنایی با تونالیته و دایره رنگ
  • آشنایی با انواع مو
  • همخوانی رنگ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887