دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو

دوره آموزش شینیون مو

شینیون یا حالت دادن و بستن مو، خدمت رایجی است که در تمام سالن های زیبایی ارائه می‌شود. ظاهر مو و فرم ایستادن مو، خصوصا در مراسم‌ها و مهمانی‌ها تاثیر مستقیمی بر روی جذابیت داشته و به همین دلیل، شینیون کردن مو بین خانم‌ها رونق زیادی دارد.

بنابراین، شینیون مو، بازار کار گسترده‌ای داشته و هنرجو با یاد گرفتن این مهارت و گرفتن مدرک فنی حرفه‌ای معتبر، می‌تواند وارد کسب و کار شده و درآمد خوبی داشته باشد. مدل‌های استفاده شده برای شینیون مو هر روز در حال گسترش بوده و آرایشگرهای خوش ذوق و سلیقه هر روزه مدل‌های جدید‌تری را ارائه می‌دهند. هنر جو در این دوره 6مدل شینیون مو از جمله شینیون‌های اروپایی، شینیون‌های خطی و غیره را می آموزد.

در این دوره علاوه بر آموزش آرایشگری مو و شینیون، آموزش شینیون موی عروس نیز داده می شود که یادگیری این مهارت و آموزش ریزه کاری های شینیون عروس می تواند بازار کار گسترده ای برای هنرجو فراهم آورد.

سوالات متداول دوره آموزش شینیون مو

آیا بعد از اتمام این دوره می توانیم سالن زیبایی تاسیس کنیم؟

یکی از شرایط تاسیس آرایشگاه زنانه، داشتن مدرک آرایش و زیبایی از سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد . که شما با گذراندن این دوره مدرک رسمی فنی حرفه ای دریاف می کنید.

مدرس دوره کیست؟

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کرد؟

هزینه دوره آموزش شینیون مو

شهریه کلاس گروهی:

1,100,000 تومان

شهریه کلاس خصوصی:

3,500,000 تومان

سرفصل های دوره آموزش شینیون مو

  • آموزش شینیون های اروپایی
  • آموزش شینیون های خطی
  • شینیون های ترکیبی متناسب با چهره عروس
  • آموزش اضافه کردن مو
  • آموزش شینیون مو با تاج و تور
  • آموزش کرلی کردن مو و میزانپیلی

بازار کار دوره شینیون مو

از آنجایی که معمولا خانم ها برای مراسم های خاص، مثل عروسی شینیون مو را انجام می دهند، حاضر هستند برای آن هزینه خوبی بپردازند و حتما به آرایشگاه بروند. از این رو هنرجو پس از گذراندن این دوره می تواند به راحتی وارد بازار کار شده و درآمد خوبی از مهارت خود به دست آورد.

انتخاب شینیون حرفه‌ای

یک شینیون کار حرفه‌ای حتما در انخاب شینیون مناسب برای هر فردی باید به مواردی از قبیل جنس موی فرد، رنگ مو، فرم صورت، مدل لباس و حتی زیورآلات توجه کرده طبق این موارد شینیون مناسب را انتخاب می‌کند. همچنین از ابزار و وسایل و تثبیت کننده‌هایی با برند عالی و کیفیت و ماندگاری بالا استفاده می‌کند تا شینیون ماندگاری بالایی داشته باشد. همچنین به حجم وجنس مو توجه می‌کند برای مثال برای موی لخت و کم حجم یا فر و پر حجم از چه نوع ابزار و تثبیت کننده هایی برای زیبایی و ماندگاری بیشتر استفاده کند.

همچنین تزئیناتی که بر روی شینیون برای آرایش موها استفاده می‌شود باید با مدل لباس و شینیون هماهنگی داشته باشد.

غالب شینیون کارهای حرفه‌ای با ذوق و سلیقه‌ای که به خرج می‌دهند و ابتکار عمل خود با ترکیب چند مدل شینیون به مدلی جدید و زیبا دست می‌یابند.

شینیون موی کوتاه

طبق یک قاعده‌ی کلی در صورتی که قد موی شما به اندازه‌ای باشد که بتوانید آن را جمع کنید با ببندید به سادگی می‌توانید کلی مدل از شینیون‌های زیبا و جدید را بر روی موهای مشتری پیاده کنید.

تصور بسیاری از افراد این است که با داشتن موهای کوتاه نمی توانند شینیون جذابی را انتخاب کنند در صورتی که با استفاده از متد و روش‌های جدید یک شینیون کار ماهر به راحتی می‌تواند شینیون‌های زیبایی را حتی بر روی موهای کوتاه و کم حجم پیاده کند. در این دوره به صورت کامل تمام این موارد آموزش داده خواهد شد.

ابزارهای شینیون

ابزارهای شینیون به دو گروه ساده و حرفه‌ای تقسیم می‌شوند:

ابزارهای ساده شامل کش مو، تور، تل مو، کیلیپس مو و ...است. با این ابزارها ساده‌ترین مدل شینیون را حتی در خانه می‌توانید اجرا کنید.

ابزارهای حرفه‌ای و پیشرفته که در سالن ها برای شینیون و آرایش موها استفاده می‌شود تورهای نامرئی، بیگودی، گیره مو، موهای مصنوعی، اتوی مو، پروتزهای اسفنجی و...هستند. این ابزارها برای اجرای یک شینیون تکنیکی البته توسط آرایشگر انجام می‌شود.

نمونه کار شینیون

دوره آموزش رنگ و مش

آموزش رنگ و مش

آموزش رنگ و مش مو

آموزش رنگ و مش مو

 

ابزارهای حرارتی شینیون

برای بعضی از مدل‌های شینیون نیاز به یک سری ابزار حرارتی است. از پرکاربردترین ابزارهای حرارتی شینیون می‌توان سشوار و اتوی مو را نام برد. البته با توجه به مدل شینیون گاهی اوقات از فر کننده ها نیز استفاده می‌شود. معمولا در غالب شینیون‌ها گاهی نیاز است که دسته‌ای از موها حالت یا فرم خاصی را به خود بگیرند که این امر با استفاده از سشوار و یا اتوی مو انجام می شود.

تثبیت کننده ها

برای اجرای مدل‌های پیشرفته گاهی زمان زیادی نیاز داریم که اغلب هزینه یبیشتری نیز همراه دارد. برای تثبیت کردن شینیون و حفظ حالت آن از تثبیت کننده‌ها استفاده می‌شود. تثبیت کننده‌های مو بنا به استفاده و کاربردهای مختلفی که دارند در دسته های مختلفی از قبیل ژل مو، اسپری مو، موس مو تولید می‌شوند. از هر کدام از انواع تثبیت کننده‌ها در مراحل مختلف می‌توان استفاده کرد. البته در نظر داشته باشید استفاده مناسب و به اندازه از این مواد بسیار مهم است زیرا که استفده بیش از حد از تثبیت کننده هم به مو آسیب می رساند و هم از حجم موها کاسته می‌شود.

مرجان کریمی رزرو وقت

جهت مشاوره برای شرکت در دوره آموزش شینیون مو با تلفن های زیر تماس بگیرید

شماره تماس : 44217662-021 و 09128131887